logo eko wisla
   
Eko-Wisła Sp. z o.o.
Eko-Wisła na youtube

Odwiedza nas 149 gości oraz 0 użytkowników.

Usługa zagospodarowania odpadów o kodzie 19 12 12 tj. inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11, powstających w Międzygminnym Kompleksie Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Sulnówku -  szczegóły podano w Biuletynie Informacji Publicznej - tutaj

 

Dostawa paliwa do środków transportowych, sprzętu i urządzeń grzewczych Przedsiębiorstwa Unieszkodliwiania Odpadów „Eko-Wisła” Sp. z o.o. w Sulnówku - szczegóły w Biuletynie Informacji Publicznej - tutaj.

 

Usługa zagospodarowania odpadów o kodzie 19 12 12 tj. inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11, powstających w Międzygminnym Kompleksie Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Sulnówku -  szczegóły podano w Biuletynie Informacji Publicznej - tutaj.

 

Usługa całodobowej ochrony osób i mienia Przedsiębiorstwa Unieszkodliwiania Odpadów Eko-Wisła Sp. z o.o. w Sulnówku - szczegóły podano w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce Zamówienia Publiczne - tutaj.

 

Usługa odbioru i zagospodarowania odpadów o kodzie 19 12 12 tj. inne odpady (w tym, zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11, powstających w Międzygminnym Kompleksie Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Sulnówku -  szczegóły podano w Biuletynie Informacji Publicznej - tutaj.

 

Usługa odbioru i zagospodarowania odpadów o kodzie 19 12 12 tj. inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11, powstających w Międzygminnym Kompleksie Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Sulnówku - szczegóły podano w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce Przetargi - tutaj.

 

Dostawa paliwa do środków transportowych, sprzętu i urządzeń grzewczych Przedsiębiorstwa Unieszkodliwiania Odpadów Eko-Wisła Sp. z o.o. w Sulnówku - szczegóły podano w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce Przetargi - tutaj.

 

Usługa odbioru i zagospodarowania odpadów o kodzie 19 12 12 tj. Inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11, pochodzących z MKUOK w Sulnówku - szczegóły podano w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce Przetargi tutaj.